• ŚWIADECTWA SZKOLNE 2020

• Szanowni Państwo

Ze względu na wskazania epidemiczne Rada Pedagogiczna podjęła decyzję o niewydawaniu świadectw szkolnych w dniu 26 czerwca 2020.

Świadectwa te, wraz z nagrodami, będą rozdane wszystkim uczniom na uroczystym podsumowaniu minionego roku szkolnego na forum szkoły w pierwszym dniu września.

Osoby zainteresowane jednak odbiorem świadectwa, mogą to uczynić w sekretariacie szkoły.

• Stypendia szkolne

• Uczniowie, którzy za wyniki w nauce, zostali zakwalifikowani do stypendium szkolnego  bedą mogli je  odebrać  w piątek 26 czerwca 2020 r. w sekretariacie w godzinach:

9.00 - 9.45 - kl. 5a/5b

9.45 - 10.00 - kl. 8

10.00 - 10.30 - kl. 6a/6b

10.30 - 11.00 - kl .7

11.00 - 11.15 - kl. 4

Podczas wejscia do szkoły obowiązują procedury bezpieczeństwa COVID19 (obowiązek dystansowania i noszenia maseczek oraz dezynfekcji/mycia rąk).

• EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

• DRODZY ÓSMOKLASIŚCI

Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty.

Życzymy Wam, aby lata nauki zaowocowały wysokimi wynikami egzaminu, które nie tylko spełnią Wasze oczekiwania, ale również otworzą drzwi do realizacji życiowych planów  .Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam opanowanie stresu, skupienie, umiejętność podejmowania trafnych wyborów oraz wiara we własne siły i wiedzę. Niech będzie łatwo, spokojnie i oczywiście na maksymalną ilość punktów!!!

Rodzicom uczniów klas ósmych życzymy w tych dniach wiele spokoju i wiary, że młodzież mądrze wykorzysta zdobytą wiedzę i umiejętności.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

SP w Kobylance

• Dzień Dziecka 2020

• Z okazji Dnia Dziecka, nauczyciele Szkoły Podstawowej w Kobylance przygotowali dla Was życzenia w postaci filmiku. Zapraszamy do projekcji. Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich dzieci!!!.:)