• Dziękujemy:)

• Prezentujemy filmik, który jest dowodem na to, że mamy cudownych uczniów:) Bardzo serdecznie dziękujemy Hani Kuwik i wszystkim zaangażowanym w podziękowania. Sprawiliście miłą niespodziankę wszystkim nauczycielom. Wasz uśmiech jest dla nas najlepszą nagrodą:)

Równocześnie dziękujemy za wszystkie słowa podziękowania (filmiki/prezentacje), które stworzone zostały przez poszczególne klasy, a docierały do nas różnymi kanałami. Cieszymy się, że w tym trudnym czasie znaleźliście w sobie inspirację do takiej formy podziękowań:)

Dziękujemy także wszystkim Rodzicom, za trud i zaangażowanie, jakie włożyli w pomoc w organizacji zdalnego nauczania. Doceniamy Wasze wsparcie, poświęcony czas, wyrozumiałość i cierpliwość:)

Nauczyciele:)

• Samorząd Uczniowski życzy udanych wakacji:)

• Uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim stworzyli dwa filmy dla swoich kolegów i koleżanek. Jeden dedykowany dla absolwentów, którzy skończyli klasę ósmą w tym roku, a drugi dla pozostałych uczniów. Dziękujemy samorządowi za miły gest:)