• Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

• Na podstawie przeprowadzonych 23 września wyborów ustalony został nowy skład Rady Samorządu Uczniowskiego. W roku szkolnym 2020/2021 uczniów naszej szkoły reprezentować będzie następujący zespół:

1. PRZEWODNICZĄCA Hanna Kuwik z klasy VIII
            2. Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ Wojciech Cyrana z klasy VIIA
            3. SKARBNIKHubert Łaszcz z klasy VIA
            4. SEKCJA POMOCNICZA: Lena Chabelska (VIB), Dawid Krawiec (VIIA), Igor Chabelski (VIB), Julia Jońca (VIB).

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy. Powodzenia:)

• WYNIKI KONKURSU RADY RODZICÓW

• Z przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 przyznano 10 nagród za stuprocentowe wpłaty na fundusz Rady Rodziców.

Wykaz nagrodzonych oraz wszelkie informacje znajdują się TUTAJ

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• Jeżeli  jesteś śmiały, przebojowy, odważny, pomysłowy, dowcipny oraz umiesz współpracować w grupie, podejmować decyzje, negocjować, chętnie działasz na rzecz innych oraz jesteś uczniem klasy czwartej, piątej, szóstej, siódmej lub ósmej - zgłoś swoją kandydaturę w wyborach do Samorządu Uczniowskiego.
            • Wybory odbędą się 23 września (środa). Poprzedzone zostaną tygodniową kampanią wyborczą, w czasie której kandydaci będą mogli umieścić swoje plakaty wyborcze.
            • Należy pamiętać, że w czasie kampanii nie można oczerniać innych kandydatów, ani niszczyć ich plakatów.
            • Jeżeli  chciałbyś znaleźć się w gronie osób aktywnie działających na rzecz społeczności uczniowskiej w roku szkolnym 2020/2021, zgłoś do 11 września 2020 roku (piątek) chęć startowania w  wyborach do pani Aleksandry Wityk – Adamczyk.
            • W dniu wyborów głos na swojego kandydata będą mogli oddać uczniowie klas IV – VIII.

Wybory odbędą się w warunkach reżimu sanitarnego.