• Konkursy

• 28 marca 2018r. został roztrzygnięty kolejny konkurs szkolny "Przepis na potrawę wielkanocną".

I miejsce: Nina Chabelska

II miejsce: Maria Bejger

III miejsce: Natalia Wrzeszcz

Wyróżnienia:

Maja Zielezińska, Lena Misiurka.

Bardzo serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom i gratuluję zwycięzcom.

Organizator:

Joanna Cieplucha

28 marca 2018r. został roztrzygnięty kolejny konkurs szkolny na "Najpiękniejszą pisankę wielkanocną". Celem konkursu było podtrzymanie tradycji związanych z Wielkanocą, pobudzanie i rozwijanie wrażliwości artystycznej dzieci. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem uczniów. Dzieci wykazały się ogromną pomysłowością i zaprezentowały różne techniki twórcze.

I miejsce: Wiktoria Świąder

II miejsce: Alan Szłapa

III miejsce: Magdalena Dobruchowska

Wyróżnienia:

Aleksandra Spychała, Jakub Bloch, Wiktor Laszkiewicz, Maja Chrostek, Hubert Szłapa, Szymon Sawa, Nikola Laszkiewicz, Amelia Spychała, Maja Zielezińska, Marita Węcławik, Alicja Büttner.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.

Joanna Cieplucha i Lilianna Cieśluk

21 grudnia 2017r. został rozstrzygnięty konkurs szkolny na "Najpiękniejszą bombkę świąteczną"organizowany przez świetlicę szkolną.Celem konkursu było upowszechnianie tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia.Wszystkie prace były bardzo piękne,dlatego bardzo trudno było wybrać zwycięzcę.

I miejsce: Szymon Sawa z klasy Ia

II miejsce: Kamil Wolański z klasy VIIa

III miejsce: Maja Senda z klasy Ia

Wyróżnienia: Alan Szłapa, Zuzanna Bogdanowicz, Julia Spurgiasz, Karina Stefańska

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy.Mamy nadzieję ,że wykonanie ozdób świątecznych było dla Państwa  okazją do wspólnej zabawy i miłego spędzania czasu wolnego z dziećmi. Zapraszamy do uczestnictwa w przyszłym roku.

Joanna Cieplucha i Lilianna Cieśluk

30 listopada 2017r. Został rozstrzygnięty szkolny konkurs "Ilustracja do mojej ulubionej książki", który był zorganizowany przez świetlicę szkolną.

I miejsce Hanna Kuwik z klasy V

II miejsce Dawid Krawiec z klasy IVa

III miejsce Maria Bejger z klasy IVa

Wyróżnienia: Natalia Wrzeszcz, Jerzy Baryłowicz, Agata Grabczak.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i życzymy dalszych sukcesów :)

Lilianna Cieśluk i Joanna Cieplucha

30 listopada 2017r  został rozstrzygnięty konkurs na "Najbardziej sympatyczną osobę w świetlicy szkolnej", który był zorganizowany tylko wśród dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej.

Wygrana należy do Barbary Grzesiak z klasy II.

Gratulujemy !

Joanna Cieplucha i Lilianna Cieśluk

30 listopada 2017r. został rozstrzygnięty konkurs, który był zorganizowny dla dzieci uczęszczających do świetlicy szkolnej. Konkurs nosił nazwę "Wzorowa znajomość Baśni i bajek"

Wygrana należy do Mariki Kurpios z klasy IVb

Gratulujemy !

Joanna Cieplucha i Lilianna Cieśluk

30 października 2017 Został rozstrzygnięty szkolny konkurs plastyczny "Mój avatar", który został zorganizowany przez świetlicę szkolną.

I miejsce Nikola Wojewoda z klasy V

II miejsce Karolina Wrzeszcz z klasy IVB

III miejsce Hanna Kuwik z klasy V

Wyróżnienia: Marcin Węcłąwik, Marita Węcławik, Marika Kurpios, Natalia Wrzeszcz, Jakub Bloch.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy !