• Spotkanie ze starszym kolegą.

• 12.05.2024 15:15
        • Chcielibyśmy podziękować Jakubowi Wegnerowi za nieocenioną pomoc w projekcie naszego drona. Twoja wiedza i umiejętności w obszarze programów do projektowania oraz obsługi drukarek 3D okazały się niezastąpione. Dzięki Tobie nie tylko prawidłowo wykorzystaliśmy różnorodne narzędzia, ale również nasza wiedza znacząco się poszerzyła.
          Twoja cierpliwość, zaangażowanie i chęć dzielenia się swoją wiedzą z nami sprawiły, że nasz projekt stał się możliwy do zrealizowania. Dzięki Tobie już wiemy jak korzystać poprawnie z programów.
          Jeszcze raz ogromne dzięki za wszystko, co dla nas zrobiłeś. Twoja pomoc była nieoceniona i przyczyniłeś się do sukcesu naszego projektu.
        • Kolejny gość i kolejna porcja wiedzy!

• 08.05.2024 20:05
        • Ostatnio mieliśmy zaszczyt gościć Tatę jednego z uczestników naszego projektu. Pan Anatoliusz Sosialuk jest z wykształcenia chemikiem. Opowiedział nam o swojej pracy oraz o normach powietrza i ich zanieczyszczeniach spowodowanych pyłami. Wytłumaczył nam jak najlepiej budować prototypy oraz pomógł nam również w zrozumieniu budowy płytki arduino i w odpowiednim dobraniu czujników powietrza do naszego drona. Spotkanie z Panem Anatoliuszem pomogło nam dalej pogłębiać naszą wiedzę na temat powierza oraz budowy dronów. Dziękujemy serdecznie Panu Anatoliuszowi!!!
        • Nawiązaliśmy kontakt z uczniami z St. James School w Tallinie (Estonia)

• 08.05.2024 20:02
        • Wczoraj mieliśmy okazję przeprowadzić
          rozmowę z uczniami z St. James School w Tallinie (Estonia) na temat naszego projektu. Przedstawiliśmy wyniki naszych prac dotyczących projektu EcoGuard, a także kilka doświadczeń: takich jak flaga Polski w probówce i pojawiający się atrament oraz twardość i poziom CO2 w wodzie. Uczniowie z Estonii przedstawili nam również swoje pomysły na projekt. Następne spotkanie odbędzie się już w połowie września, kiedy to wymienimy się postępami prac w naszych projektach.
          Dziękujemy wszystkim uczestnikom za aktywne zaangażowanie!
        • Prezentacja przed Radą Rodziców.

• 08.05.2024 19:56
        • Dziękujemy Radzie Rodziców i Pani Dyrektor za za niesamowite spotkanie oraz wsparcie, pomoc i wyrażenie chęci na dalszą współpracę!
          Wasze zainteresowanie naszą prezentacją na temat naprawy jakości powietrza było niewiarygodnie motywujące. Jesteśmy wdzięczni za entuzjazm, który pokazaliście wobec naszego planu budowy drona do monitorowania jakości powietrza oraz stworzenia aplikacji. Państwa gotowość do współpracy dodaje nam sił w realizacji naszych ekologicznych celów. Wspólnie możemy zdziałać wielkie rzeczy!