• Wręczenie nagród najlepszym uczniom w Gminie Kobylanka.

• ​​Tradycyjnie, pod koniec roku szkolnego najlepsi uczniowie z naszych szkół podstawowych odebrali od Pani Wójt  Julity Pileckiej gratulacje i nagrody finansowe za wybitne osiągnięcia, wzorowe zachowanie i wysokie średnie ocen.

Spotkanie było okazją do podsumowania pracowitego roku szkolnego, ale także rozmów o planach na przyszłość. Niektórzy młodzi prymusi mają już konkretne pomysły, które chcą zrealizować.

Gratulujemy uczniom i ich rodzicom!!!​​​

• Zakończenie roku szkolnego i rozdanie świadectw.

• Na prośbę Proboszcza Parafii Kobylanka podajemy godziny mszy św.:

Dla uczniów klas VIII:  czwartek 22.06.2023 r., g. 15.00;

Dla uczniów klas O - III: piątek 23.06.2023 r., g. 9.30

Dla uczniów klas IV - VII; piatek 23.06.2023 r., g. 10.00.

Odwóz uczniów planowany jest na godzinę 11.00.

• SZKOLNY KONKURS ,,MÓJ DZIENNICZEK LEKTUR’’

• 5 czerwca w naszej szkole został rozstrzygnięty konkurs czytelniczy. Uczestnicy mieli niezwykle trudne zadanie, ponieważ przeczytane książki, musieli  dokumentować w „Dzienniczkach lektur”. Opis każdej przeczytanej książki zawierał: tytuł książki, imię i nazwisko autora, krótką informację o treści, uczniowie także wykonywali ilustracje.
            Konkurs był skierowany do uczniów klas II i III SP.

Dyplomy i nagrody książkowe, które ufundowała Rada Rodziców otrzymali:
            I miejsce: Maja Usarek kl.3b
            II miejsce: Anna Misiurka kl.3b
            III miejsce: Adam Misiurka kl. 3b
            Wyróżnienia: Emilia Żochowska kl. 2a, Damian Kwaśniewski kl.3b

Młodym czytelnikom serdecznie gratulujemy !!!!

• Podsumowanie konkursów kuratoryjnych

•  13 czerwca w Szkole Podstawowej nr 35 w Szczecinie odbyło się podsumowanie konkursów przedmiotowych Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

„ Bądź radosny, nie trać wiary i rób małe rzeczy. I tego wam życzę. Żebyście byli nieustannie radośni, nigdy nie tracili wiary, również wiary w siebie. A na koniec róbcie małe rzeczy, bo każdy sukces składa się właśnie z małych rzeczy. Nikt nie osiągnął wielkich spraw, nikt nie wszedł na wielką górę, zanim nie postawił pierwszego kroku „

– zwrócił się do laureatów  Wojewoda Zachodniopomorski -Zbigniew Bogucki, który wraz z Zachodniopomorskim Kuratorem Oświaty Katarzyną Koszewską wręczyli zwycięzcom dyplomy i medale.

Podczas  uroczystości swoją nagrodę odebrała  także uczennica naszej szkoły Pola Karpińska . Jeszcze raz gratulujemy, Polu!

• "Water is the blood of the Earth"

• Dnia 26 Maja 2023 r. uczniowie z naszej szkoły uczestniczyli w spotkaniu z profesorem hydrologii na uniwersytecie w Delf w Holandii, Panem  Hubertem Savenije.

Rozmowa dotyczyła biotechnologii jezior a także innych zbiorników wodnych.Oprócz uczestników projektu "Miedwie lake  as a source of life" na spotkaniu znaleźli się też uczniowie klas ósmych, siódmych I szóstych. Pojawili się również zaproszeni goście: Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kobylance Pani Grażyna Wiśniowska, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Reptowie Pan Tomasz Korczyński oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kunowie Pan Mariusz Nosal.

Dziękujemy wszystkim za obecność a w szczególności Panu Profesorowi za ten wspaniały wykład.

Prowadzący spotkanie:

Wiktoria Rozdeba i Bartosz Różański