Album Fotograficzny

• Procedura zapewnienia bezpieczeństwa w związku z wystąpieniem epidemii.

Szanowni Państwo,

ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną spowodowaną COVID-19 zmuszeni jesteśmy wprowadzić nowe zasady obowiązujące w naszej szkole. Większość z nich znajduje się w Procedurze zapewnienia bezpieczeństwa w związku z wystąpieniem epidemii. Prosimy się z nią zapoznać.

Procedura TUTAJ

• Aktualizacja danych

Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
  • Dowozy i odwozy do szkoły w dniu 1.09.2020 r.

Harmonogram dowozów i odwozów w dniu 1 września 2020r. znajdziesz:  TUTAJ

• Szczegóły dotyczące rozpoczęcia Roku Szkolnego

Godzina 8.00 klasy II-VIII.

Po wejściu do szkoły uczniowie udają się od razu do wyznaczonych klas na spotkania z wychowawcami. Szczegóły znajdują się TUTAJ

Godzina 9.30 klasy "O" - I.   Spotkanie uczniów, rodziców i nauczycieli na boisku szkolnym (w przypadku deszczu - sala gimnastyczna; wejscie od strony boiska).

Na spotkaniach z wychowawcami zostaną przedstawione  procedury oraz rozdane podreczniki (proszę zaopatrzyć dzieci w stosowną torbę).

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się we wtorek 1 września 2020 r.  Ze względu na reżim sanitarny spowodowany COVID-19, będzie ona przebiegała nieco inaczej niż w ubiegłych latach. Do szkoły wchodzą tylko dzieci wyznaczonym wejściem. Powinni mieć zasłonięte usta i nos (założoną maseczkę).

W tym dniu Uczniowie otrzymają również świadectwa szkolne oraz nagrody podsumowujące pracę w roku szkolnym 2019/20. Obowiązuje strój galowy.

Wszystkie zajęcia szkolne od środy 2 września.

• 10 zasad dla ucznia i wskazówki dla rodzica

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało najważniejsze zasady i wskazówki, jakich powinni przestrzegać uczniowie oraz ich rodzice, aby zbliżający się powrót do szkół oraz czas nauki w placówkach przebiegał bezpiecznie.

• Bezpieczny powrót do szkoły

• Wyprawka dla klasy 2a

Wyprawka do pobrania  KLIKNIJ

• WYPRAWKA DLA KLAS PIERWSZYCH

Wyprawka do pobrania:  TUTAJ

• Dziękujemy:)

Prezentujemy filmik, który jest dowodem na to, że mamy cudownych uczniów:) Bardzo serdecznie dziękujemy Hani Kuwik i wszystkim zaangażowanym w podziękowania. Sprawiliście miłą niespodziankę wszystkim nauczycielom. Wasz uśmiech jest dla nas najlepszą nagrodą:)

Równocześnie dziękujemy za wszystkie słowa podziękowania (filmiki/prezentacje), które stworzone zostały przez poszczególne klasy, a docierały do nas różnymi kanałami. Cieszymy się, że w tym trudnym czasie znaleźliście w sobie inspirację do takiej formy podziękowań:)

Dziękujemy także wszystkim Rodzicom, za trud i zaangażowanie, jakie włożyli w pomoc w organizacji zdalnego nauczania. Doceniamy Wasze wsparcie, poświęcony czas, wyrozumiałość i cierpliwość:)

Nauczyciele:)

• Samorząd Uczniowski życzy udanych wakacji:)

Uczniowie działający w Samorządzie Uczniowskim stworzyli dwa filmy dla swoich kolegów i koleżanek. Jeden dedykowany dla absolwentów, którzy skończyli klasę ósmą w tym roku, a drugi dla pozostałych uczniów. Dziękujemy samorządowi za miły gest:)

• ŚWIADECTWA SZKOLNE 2020

Szanowni Państwo

Ze względu na wskazania epidemiczne Rada Pedagogiczna podjęła decyzję o niewydawaniu świadectw szkolnych w dniu 26 czerwca 2020.

Świadectwa te, wraz z nagrodami, będą rozdane wszystkim uczniom na uroczystym podsumowaniu minionego roku szkolnego na forum szkoły w pierwszym dniu września.

Osoby zainteresowane jednak odbiorem świadectwa, mogą to uczynić w sekretariacie szkoły.

• Życzenia z okazji zakończenia roku szkolnego.

• Listy uczniów przyjętych do klasy pierwszej.

Zamieszczamy listy uczniów klas pierwszych w roku szkolnym 2020/21.

lista uczniów klasa 1a

lista uczniów klasa 1b

• Stypendia szkolne

Uczniowie, którzy za wyniki w nauce, zostali zakwalifikowani do stypendium szkolnego  bedą mogli je  odebrać  w piątek 26 czerwca 2020 r. w sekretariacie w godzinach:

9.00 - 9.45 - kl. 5a/5b

9.45 - 10.00 - kl. 8

10.00 - 10.30 - kl. 6a/6b

10.30 - 11.00 - kl .7

11.00 - 11.15 - kl. 4

Podczas wejscia do szkoły obowiązują procedury bezpieczeństwa COVID19 (obowiązek dystansowania i noszenia maseczek oraz dezynfekcji/mycia rąk).

• BEZPIECZNE WAKACJE

Poniżej zamieszczamy prezentację zawierajacą zasady bezpiecznego spędzania wolnego czasu w okresie letnim przygotowany przez Panią Izabelę Pawlak - nauczycielkę naszej szkoły.

Zachęcamy do oglądania i stosowania.

BEZPIECZNE WAKACJE - PORADNIK

• Zwrot podręczników i książek do biblioteki szkolnej

W związku ze zbliżającym się zakończeniem roku szkolnego 2019/2020  prosimy o zapoznanie się z terminami i procedurami oddawania podręczników szkolnych i książek. Podręczniki oraz zaległe książki należy oddać w wyznaczonych terminach. Poniżej przedstawiamy Harmonogram Zwrotu Podręczników.

Wraz z podręcznikami należy zwrócić wypożyczony na czas zdalnego nauczania sprzęt elektroniczny.

ZWROT PODRĘCZNIKÓW SZKOLNYCH. ZASADY. HARMONOGRAM

• EGZAMIN ÓSMOKLASISTY

DRODZY ÓSMOKLASIŚCI

Przed Wami niezwykle ważne wydarzenie – egzamin ósmoklasisty.

Życzymy Wam, aby lata nauki zaowocowały wysokimi wynikami egzaminu, które nie tylko spełnią Wasze oczekiwania, ale również otworzą drzwi do realizacji życiowych planów  .Niech podczas egzaminu towarzyszy Wam opanowanie stresu, skupienie, umiejętność podejmowania trafnych wyborów oraz wiara we własne siły i wiedzę. Niech będzie łatwo, spokojnie i oczywiście na maksymalną ilość punktów!!!

Rodzicom uczniów klas ósmych życzymy w tych dniach wiele spokoju i wiary, że młodzież mądrze wykorzysta zdobytą wiedzę i umiejętności.

Dyrekcja i Grono Pedagogiczne

SP w Kobylance

• Dzień Dziecka 2020

Z okazji Dnia Dziecka, nauczyciele Szkoły Podstawowej w Kobylance przygotowali dla Was życzenia w postaci filmiku. Zapraszamy do projekcji. Wszystkiego najlepszego dla Wszystkich dzieci!!!.:)