Album Fotograficzny

• Dzień Drzewa

10 października obchodzony jest Dzień Drzewa.

Z tej okazji samorząd uczniowski już po raz drugi zorganizuje akcję „Sadzimy drzewa”.

Każda klasa (zgodnie z ustalonym harmonogramem) posadzi swoje drzewko na placu zabaw, czym przyczyni się do powiększenia rosnącego już żywopłotu.

Zachęcamy wszystkich uczniów, aby we wtorek 13 października upodobnili się choć odrobinę do drzew, które widzimy za oknem – zielonych, żółtych, pomarańczowych, brązowych, czerwonych i  ubrali się w kolory jesieni.

• Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

Na podstawie przeprowadzonych 23 września wyborów ustalony został nowy skład Rady Samorządu Uczniowskiego. W roku szkolnym 2020/2021 uczniów naszej szkoły reprezentować będzie następujący zespół:

1. PRZEWODNICZĄCA Hanna Kuwik z klasy VIII
    2. Z-CA PRZEWODNICZĄCEJ Wojciech Cyrana z klasy VIIA
    3. SKARBNIKHubert Łaszcz z klasy VIA
    4. SEKCJA POMOCNICZA: Lena Chabelska (VIB), Dawid Krawiec (VIIA), Igor Chabelski (VIB), Julia Jońca (VIB).

Zwycięzcom gratulujemy i życzymy owocnej pracy. Powodzenia:)

• Lektury dla klas IVA, V, VIA

Zachęcamy do zapoznania się z listą lektur omawianych na zajęciach języka polskiego w bieżącym roku szkolnym.

lektury_SP_Kobylanka.docx

Rapotr finansowy Rady Rodziców za rok szkolny 2019/20

Szanowni Państwo

Zamieszczamy skócony raport finansowy z działalności Rady Rodziców w roku szkolnym 2019/20.

Raport do pobrania TUTAJ

• WYNIKI KONKURSU RADY RODZICÓW

Z przyjemnością informujemy, że w roku szkolnym 2019/2020 przyznano 10 nagród za stuprocentowe wpłaty na fundusz Rady Rodziców.

Wykaz nagrodzonych oraz wszelkie informacje znajdują się TUTAJ

Dowóz i odwóz uczniów z miejscowości spoza obwodu szkoły.

Harmonogram dowozu i odwozu uczniów z miejscowości: Motaniec, Niedźwiedź,  Miedwiecko, Reptowo.

ZNAJDUJE SIĘ TUTAJ

• Wybory do Samorządu Uczniowskiego

• Jeżeli  jesteś śmiały, przebojowy, odważny, pomysłowy, dowcipny oraz umiesz współpracować w grupie, podejmować decyzje, negocjować, chętnie działasz na rzecz innych oraz jesteś uczniem klasy czwartej, piątej, szóstej, siódmej lub ósmej - zgłoś swoją kandydaturę w wyborach do Samorządu Uczniowskiego.
    • Wybory odbędą się 23 września (środa). Poprzedzone zostaną tygodniową kampanią wyborczą, w czasie której kandydaci będą mogli umieścić swoje plakaty wyborcze.
    • Należy pamiętać, że w czasie kampanii nie można oczerniać innych kandydatów, ani niszczyć ich plakatów.
    • Jeżeli  chciałbyś znaleźć się w gronie osób aktywnie działających na rzecz społeczności uczniowskiej w roku szkolnym 2020/2021, zgłoś do 11 września 2020 roku (piątek) chęć startowania w  wyborach do pani Aleksandry Wityk – Adamczyk.
    • W dniu wyborów głos na swojego kandydata będą mogli oddać uczniowie klas IV – VIII.

Wybory odbędą się w warunkach reżimu sanitarnego.

OBIADY W SZKOLE.

ZAPRASZAMY NA OBIADY SZKOLNE

OD 14 WRZEŚNIA 2020

Od 14 września 2020 dostarczane będą obiady:

- obiad dwudaniowy w cenie 12 zł

- zupa 4 zł

- drugie danie 8 zł

Szczegółowe informacje zajdziecie Państwo TUTAJ

• Rozkład dowozów i odwozów uczniów od dnia 2.09.2020 r.

Szanowni Państwo

Rozkład dowozów i odwozów dzieci uczęszcząjących do naszej szkoły od dnia 2 września 2020 r. znajdziecie TUTAJ.

• Procedura zapewnienia bezpieczeństwa w związku z wystąpieniem epidemii.

Szanowni Państwo,

ze względu na panującą sytuację epidemiologiczną spowodowaną COVID-19 zmuszeni jesteśmy wprowadzić nowe zasady obowiązujące w naszej szkole. Większość z nich znajduje się w Procedurze zapewnienia bezpieczeństwa w związku z wystąpieniem epidemii. Prosimy się z nią zapoznać.

Procedura TUTAJ

• Aktualizacja danych

Dane z programu Plan lekcji zostały zaktualizowane
  • Dowozy i odwozy do szkoły w dniu 1.09.2020 r.

Harmonogram dowozów i odwozów w dniu 1 września 2020r. znajdziesz:  TUTAJ

• Szczegóły dotyczące rozpoczęcia Roku Szkolnego

Godzina 8.00 klasy II-VIII.

Po wejściu do szkoły uczniowie udają się od razu do wyznaczonych klas na spotkania z wychowawcami. Szczegóły znajdują się TUTAJ

Godzina 9.30 klasy "O" - I.   Spotkanie uczniów, rodziców i nauczycieli na boisku szkolnym (w przypadku deszczu - sala gimnastyczna; wejscie od strony boiska).

Na spotkaniach z wychowawcami zostaną przedstawione  procedury oraz rozdane podreczniki (proszę zaopatrzyć dzieci w stosowną torbę).

• Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się we wtorek 1 września 2020 r.  Ze względu na reżim sanitarny spowodowany COVID-19, będzie ona przebiegała nieco inaczej niż w ubiegłych latach. Do szkoły wchodzą tylko dzieci wyznaczonym wejściem. Powinni mieć zasłonięte usta i nos (założoną maseczkę).

W tym dniu Uczniowie otrzymają również świadectwa szkolne oraz nagrody podsumowujące pracę w roku szkolnym 2019/20. Obowiązuje strój galowy.

Wszystkie zajęcia szkolne od środy 2 września.

• 10 zasad dla ucznia i wskazówki dla rodzica

Ministerstwo Edukacji Narodowej przygotowało najważniejsze zasady i wskazówki, jakich powinni przestrzegać uczniowie oraz ich rodzice, aby zbliżający się powrót do szkół oraz czas nauki w placówkach przebiegał bezpiecznie.

• Bezpieczny powrót do szkoły

• Wyprawka dla klasy 2a

Wyprawka do pobrania  KLIKNIJ

• WYPRAWKA DLA KLAS PIERWSZYCH