• 2022/23

• SPOTKANIE ZE STRAŻAKIEM

W dniu 7 października 2022 r. mieliśmy przyjemność gościć naszego absolwenta, dziś strażaka z jednostki szczecińskiej - Norberta Jarosza. Przestawił naszym uczniom z klas ósmych zalety tego zawodu oraz ścieżkę kariery, którą sam pokonał. Opowiedział kolegom także jak zostać strażakiem.

Dziękujemy bardzo!

• Spotkanie z wojskiem.

• Nasi ósmoklasiści po raz kolejny w tym roku szkolnym spotkali się z przedstawicielami ciekawych zawodów. Dowiedzieli się już jakie są zalety i wady bycia fryzjerem, strażakiem, leśnikiem. Przyszła kolej na zawodowego żołnierza. Przedstawiciele 102 Batalionu w Bielkowie oraz Wojskowej Komendy Uzupełnień w Stargardzie opowiadali uczniom klas ósmych o tajnikach swojej służby. Przedstawili możliwości wyboru szkoły wojskowej, odpowiadali na nurtujące pytania, udostępniali do przymierzenia swoje umundurowanie. Dziękujemy za miłe spotkanie. Mamy nadzieję, że pomogło ono młodym ludziom w podjęciu ważnych decyzji dotyczących ich przyszłości.