• Nabór na wolne stanowiska urzędnicze

• DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ W KOBYLANCE
            OGŁASZA NABÓR NA STANOWISKO SPECJALISTA DO SPRAW KADR, PŁAC i SEKRETARIATU.

Dyrektor Szkoły Podstawowej w Kobylance zgodnie z art. 3a ustawy z dnia 21 listopada 2008 r.
            o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2019 r.1282) ogłasza nabór na stanowisko:
            Specjalista do spraw kadr, płac i sekretariatu w Szkole Podstawowej w Kobylance

1.    Nazwa i adres jednostki: Szkoła Podstawowa w Kobylance, ul. Szkolna 10,  73-108 Kobylanka
            2.    Określenie stanowiska urzędniczego: Specjalista do spraw kadr, płac i sekretariatu.
            3.    Wymagania niezbędne:

1. Obywatelstwo polskie,
            2. Wykształcenie ekonomiczne wyższe pierwszego lub drugiego stopnia w rozumieniu przepisów o szkolnictwie wyższym zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku, lub średnie ekonomiczne i co najmniej 2 letni staż pracy o charakterze zgodnym z wymaganiami na danym stanowisku ,
            3. Znajomość i umiejętność stosowania przepisów ustawy o rachunkowości i ustawy o finansach publicznych, ustawy Kodeks Pracy, ustawy Karta Nauczyciela.
            4. Kandydat ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystania z pełni praw publicznych.
            5. Kandydat nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
            6. Nieposzlakowana opinia,
            7. Brak przeciwwskazań lekarskich do pracy na ww. stanowisku.

4.    Zadania wykonywane na stanowisku:

1. Prowadzenie kadr, płac i obsługa sekretariatu.
            2. Obsługa programu bankowego.
            3. Praca w programie Vulcan (kadry, płace), ZUS, SIO, SIOEO.

5.    Wymagania dodatkowe związane ze stanowiskiem:

1. Doświadczenie w pracy w jednostkach budżetowych.
            2. Umiejętność pracy w zespole.
            3. Odpowiedzialność, pracowitość, systematyczność, kreatywność, wysoka kultura osobista.
            4. Rzetelne i terminowe wykonywanie obowiązków.

Informacja o wskaźniku zatrudnienia osób niepełnosprawnych
            W miesiącu lipcu 2022 r. wskaźnik zatrudnienia osób niepełnosprawnych w Szkole Podstawowej w Kobylance, w rozumieniu przepisów o rehabilitacji zawodowej oraz zatrudnieniu osób niepełnosprawnych nie przekracza 6%.

6.    Warunki zatrudnienia:

1. Wymiar czasu pracy: 0,5 etatu - swkretariat/kadry; 0,5 etatu: płace.
            2. Miejsce wykonywania pracy: Szkoła Podstawowa w Kobylance, ul. Szkolna 10,  73-108 Kobylanka
            3. Warunki pracy na stanowisku: praca wykonywana w biurze.

7.    Wymagane dokumenty:

1. Życiorys z opisem dotychczasowej kariery zawodowej (CV).
            2. List motywacyjny.
            3. Kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie, inne kwalifikacje uprawnienia.
            4. Kserokopie dokumentów potwierdzających staż pracy (świadectwa pracy, aktualne zaświadczenia, referencje).
            5. Oświadczenie kandydata o posiadaniu obywatelstwa polskiego,
            6. Oświadczenie kandydata, że ma pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzysta z pełni praw publicznych.
            7. Oświadczenie kandydata o treści: „nie byłem(am) skazany(a) prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe”.

Informacje dodatkowe:
            1.    Wymagane dokumenty należy składać w zamkniętych kopertach osobiście w sekretariacie  szkoły, tj.

Szkoła Podstawowa w Kobylance, ul Szkolna 10, 73-108 Kobylanka
            Z dopiskiem: Na stanowisko urzędnicze- specjalista ds. kadr, płac i sekretariatu Szkoły Podstawowej w Kobylance
            w terminie do 15 .11.2022 r. do godziny 15.00

2.    Aplikacje, które wpłyną do szkoły po wyżej określonym terminie nie będą rozpatrywane(decyduje data wpływu do jednostki).
            3.    Postępowanie kwalifikacyjne przeprowadzi komisja powołana przez Dyrektora Szkoły Podstawowej w Kobylance
            4.    Zakwalifikowani kandydaci zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie i miejscu rozmowy kwalifikacyjnej.
            5.    Informacja o wyniku naboru będzie umieszczona na stronie internetowej BIP szkoły  oraz na tablicy informacyjnej  Szkoły Podstawowej w Kobylance
            6.    Dokumenty kandydatów, którzy nie spełnili wymagań formalnych będą zwracane na wniosek i odbierane osobiści przez zainteresowanych za pisemnym potwierdzeniem.

Dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny, CV powinny być opatrzone klauzulą:
            „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (RODO) oraz ustawą o pracownikach samorządowych z dnia 21 listopada 2008 r. (t.j. Dz. U. 2019.1282)”

Dane kontaktowe:
            sekretariat@kobylanka.edu.pl