• Dzień postaci z bajek w oddziale przedszkolnym.

• W dniu 5 listopada obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. To jednocześnie rocznica urodzin Walta Disney'a. Każde urodziny to okazja do świetnej zabawy. A więc przedszkolaki w dniu 7 listopada przebrały się za swoich ulubionych bajkowych bohaterów i spędziły czas w szkole na wspólnych i wesołych zabawach.

• Jesień - prace konkursowe.

• Nowa galeria Jesień - prace konkursowe. została dodana do albumu fotograficznego

Na przełomie października i listopada 2022 r. zorganizowany został konkurs prac plastycznych związanych z jesienią. Niektóre prace są przestrzenne, niektóre nie, ale wszystkie wykorzystują dary jesieni i wszystkie są piękne.

• Spotkanie z wojskiem

• Nasi ósmoklasiści po raz kolejny w tym roku szkolnym spotkali się z przedstawicielami ciekawych zawodów. Dowiedzieli się już jakie są zalety i wady bycia fryzjerem, strażakiem, leśnikiem. Przyszła kolej na zawodowego żołnierza. Przedstawiciele 102 Batalionu Brygady Wsparcia Dowodzenia Wielonarodowego Korpusu Północny Wschód w Bielkowie oraz Wojskowego Centrum Rekrutacji w Stargardzie opowiadali uczniom klas ósmych o tajnikach swojej służby. Przedstawili możliwości wyboru szkoły wojskowej, odpowiadali na nurtujące pytania, udostępniali do przymierzenia swoje umundurowanie. Dziękujemy za miłe spotkanie. Mamy nadzieję, że pomogło ono młodym ludziom w podjęciu ważnych decyzji dotyczących ich przyszłości.